KULLANIM ŞARTLARI

1. Bu kullanım koşullarının güncellenmesi

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak mevcut kullanım koşulları değiştirilmeli veya zaman zaman güncellenmelidir. Bu nedenle web sitemizi kullanmadan önce her defasında en son ne zaman güncellendiğini kontrol etmeniz gerekmektedir. En son güncelleme Şubat 2007’de gerçekleştirilmiştir.

2. Telif hakkı ve diğer sınai mülkiyet hakları

İçinde metinler, şekiller, grafik gösterimleri, görsel ve işitsel dosyalar bulunan web sitemizin tüm içeriği aksi tarafımızdan açıkça belirtilmediği sürece bizim mülkiyetimizdedir. Telif hakkına tabi bu içerik yalnızca özel kullanıma yöneliktir ve kamu yararına veya ticari amaçlar için (yüklemeler veya çoğaltmalar) kullanılamaz. İçerikle ilgili yapılacak değişiklikler, tercümeler veya diğer düzenleme işlemleri Beiersdorf AG’nin önceden alınmış yazılı onayı olmadan gerçekleştirilemez.

Beiersdorf AG tescilli ticari markalarının veya logolarının izinsiz veya kötüye kullanımı yasaktır.

Telif hakkımızın veya sınai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki veya cezai sonuçlar doğabileceğini lütfen unutmayınız.

3. Feragat

Bu web sitesi başka tedarikçilerin web siteleriyle ilgili hareketli linkler içermektedir. Beiersdorf AG bu web sitelerinin içeriği ile ilgili bilgi sahibi değildir ve bu web sitelerindeki yasa dışı içerik veya diğer ihlallerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesinde bulunan bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir. Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Bu web sitesi genel bilgiler sunmaktadır ve hiçbir şekilde tıbbi veya teknik tavsiye yerine geçmez. Bu bakımdan bir doktor veya uzmanla irtibat kurmanızı rica ediyoruz. Biersdorf AG, bu web sitesine dayanılarak gerçekleştirilen eylemlerle ilgili sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesinin kullanımı ve verilerin yüklenmesi riski yalnızca kullanıcıya aittir. Beiersdorf AG özellikle kullanıcının veri tabanlarında, donanımında ve/veya yazılımında meydana gelebilecek hasarlarla ilgili olarak sorumluluk kabul etmez.

Beiersdorf AG
Unnastr. 48
20253 Hamburg
Germany
Telefon: +49 (0)40 – 4909 -0

Bilgi

İnternet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımı ile ilgili olarak hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen genel koşullara riayet etmenizi talep etmek durumunda olduğumuzu bilgilerinize sunarız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.